CZK

Dárky na ozdobu vašeho domova a reklamní svíčky

Filtrovat  
Kategorie  
Colores  
Eco  
Envio  
0
Naše doporučeníNaše doporučení
 1. zvlhčovač vzduchu paffil
  Cena od 86,31 Kč /jednotka
Levné produktyLevné produkty
Všechny produkty kategorie
Nastavit sestupně

26 položek

 1. DELICIOUS Vonná svíčka
  Cena od 17,21 Kč /jednotka
 2. Ekologické
  Vonná svíčka STAROVĚKÁ Vanilka
  Cena od 71,07 Kč /jednotka
 3. Ekologické
  LUXOR Svícen na čajovou svíčku
  Cena od 73,52 Kč /jednotka
 4. Ekologické
  PYRAMIDE Dvě svíčky a svícny
  Cena od 138,69 Kč /jednotka
 5. Ambiente y velas aroma difusor de aroma de varios materiales con logo vista 1
  Ekologické
  AROMA Aroma difuzér
  Cena od 142,13 Kč /jednotka
 6. osvěžovač vzduchu pranger
  Cena od 7,38 Kč /jednotka
 7. perská svíčka
  Cena od 8,36 Kč /jednotka
 8. Becrux osvěžovač vzduchu
  Cena od 10,82 Kč /jednotka
 9. Prostředí a svíčky kovová sioko svíčka
  Cena od 16,97 Kč /jednotka
 10. Prostředí a svíčky kovová shiva svíčka
  Cena od 17,46 Kč /jednotka
 11. Ekologické
  Teporová svíčka
  Cena od 17,46 Kč /jednotka
 12. Temulská svíčka
  Cena od 28,77 Kč /jednotka
 13. Ekologické
  Vonná svíčka Trivak
  Cena od 46,23 Kč /jednotka
 14. Ekologické
  Aromatický difuzér Hestel
  Cena od 77,20 Kč /jednotka
 15. Doporučené stránky
  zvlhčovač vzduchu paffil
  Cena od 86,31 Kč /jednotka
 16. Ekologické
  Festok zvlhčovač vzduchu
  Cena od 112,62 Kč /jednotka
 17. VŮNĚ. Držák na svíčku
  Cena od 22,13 Kč /jednotka
 18. Ambiente y velas sweet. vela vista 1
  Sladká atmosféra a svíčky. svíčka
  Cena od 0,98 Kč /jednotka
 19. BURMY. aroma difuzér
  Cena od 610,82 Kč /jednotka
Nastavit sestupně

26 položek

Vnitřní klid jde ruku v ruce se všemi těmito dárky k ozdobení vašeho domova a reklamních svíček Garrampa.  Naše personalizované svíčky jsou velmi elegantním a ekonomickým reklamním prvkem a zároveň ideálním prostředkem k přenosu klidu a míru. Je proto velmi žádaným artiklem mezi lázněmi, obchody, kadeřnictvími, kosmetickými centry, tělocvičnami a dokonce i obchodními zastoupeními. A máme ty nejlepší osvěžovače vzduchu do domácnosti, ale i celý výběrosvěžovačů vzduchu do auta; reklamní svíčky, zvlhčovače vzduchu (některé s automatickým difuzérem), mikádo, vonné tyčinky, aromatašky atd. Naše různé vůně přispějí ke zlepšení pohody. Zamilujte se do vanilky, kávy, citronu, jahody, pomeranče nebo čokolády. A nezapomeňte na naše přírodní vůně: lilie, levandule, jasmín, borovice, oceán, růže nebo čerstvé prádlo. V této sekci Garrampa také naleznete dřevěné svícny a sady různých vůní. Vstupte hned!

Aromatické vonné difuzéry pro klienty


Už víte, jaké dárky k výzdobě domu a reklamní svíčky si necháte? A je normální, že mezi různými druhy kadidel pochybujete; osvěžovače vzduchu shop nebo naše skvělé originální osvěžovače vzduchu do auta, je z čeho vybírat! V Garrampě máme různé automatické osvěžovače vzduchu a také některé tradičnější metody, jako je přírodní kadidlo. Nejelegantnější dárek, ke kterému bude i držák na vonné tyčinky. A vy, už víte, jak personalizovat všechny tyto dárky, abyste ozdobili svůj domov a reklamní svíčky ? Nezapomeňte ani na různé modely personalizovaných svícnů , některé z nich zdobené vánočními motivy, ideální pro výzdobu vašeho domova během svátků. Nezapomeňte, že všechny naše dřevěné svícny jsou jedním z nejžádanějších dárků jako detail pro oslavy jako jsou svatby, křtiny nebo přijímání. Pokračujte v prohlížení našich domácích osvěžovačů vzduchu a našich vonných svíčkách, které si můžete přizpůsobit.

Svíčky potištěné vaším logem nebo designem


Chcete personalizovat některou z těchto vonných svíček? Na Garrampě to můžete udělat pomocí digitálního značení nebo laserového gravírování! Vše bude záviset na materiálu, který vaše plachta pokrývá.  Máme dekorativní svíčky doplněné malými mosaznými, kovovými, skleněnými nebo skleněnými krabičkami. Kromě toho máme velmi speciální model svíčky: ten, který bude doplněn tabulí, kterou si můžete přizpůsobit. Neváhejte! Všechny tyto dárky k ozdobení vašeho domova a reklamní svíčky jsou perfektní k získání oné dlouho očekávané relaxační atmosféry v jakémkoli typu podniku. Přizpůsobení profesionálních osvěžovačů vzduchu do obchodů nebo některých našich svíček je s Garrampa velmi snadné. Nalepte svůj design, logo, slogan nebo inspirativní frázi na jakýkoli z těchto personalizovaných relaxačních předmětů, ideální pro čichový marketing. Objevte online katalog Garrampa!

Často kladené otázky týkající se Atmosféra a svíčky

Jaké jsou výhody darování personalizovaných svíček?

Levné personalizované svíčky, které Vám nabízíme v této sekci, jsou ideálním dárkem pro Vaši reklamu. Darujte vonné svíčky, pokud chcete nabídnout klid, pohodu a zároveň udělat užitečný a elegantní dárek. Ať už je chcete nabídnout jako dárek na akci nebo pro své klienty, reklamní svíčky jsou ideálním dárkem po celý rok. Zahřejte atmosféru vaší akce a osvětlete vaši komunikaci po celý rok! Objevte různé tvary, vůně a nakupujte online!

Jak si mohu koupit personalizované svíčky online?

Nákup vašich reklamních svíček je velmi jednoduchý, provedeme vás krok za krokem! Identifikujte správný model pro vaše potřeby, vyberte barvu, polohu tisku, množství a nahrajte soubor, abyste jej přizpůsobili. Zašleme Vám virtuální vzorek, ověříme, že náš návrh odpovídá Vaší představě a teprve až budete zcela spokojeni, zahájíme výrobu!