CZK

Reklamní vývrtka

Filtrovat  
Kategorie  
Colores  
Eco  
Marca  
 1. XD Collection 4
 2. XD Design 1
Envio  
0
Nastavit sestupně

22 položek

 1. Sacacorchos lucy plus de metal con logo vista 1
  LUCY Číšnický nůž
  Cena od 17,21 Kč /jednotka
 2. kiblack kovová vývrtka
  Cena od 10,33 Kč /jednotka
 3. Vývrtka Nolix
  Cena od 10,57 Kč /jednotka
 4. joval otvírák na láhve
  Cena od 15,74 Kč /jednotka
 5. vývrtka mac
  Cena od 17,70 Kč /jednotka
 6. Ekologické
  Otvírák na vývrtky Lavip
  Cena od 22,38 Kč /jednotka
 7. Vývrtka Trolex
  Cena od 83,85 Kč /jednotka
 8. Ekologické
  Otvírák na vývrtky Flomek
  Cena od 100,08 Kč /jednotka
 9. Číšníci na víno z vývrtky
  Cena od 24,89 Kč /jednotka
 10. eon otvírák
  Cena od 106,89 Kč /jednotka
 11. bateriový otvírák na víno
  Cena od 317,57 Kč /jednotka
 12. výkonná vývrtka
  Cena od 357,16 Kč /jednotka
 13. Elektrický otvírák na víno - USB dobíjecí
  Cena od 536,73 Kč /jednotka
 14. Abrebotellas tanat de metal vista 1
  Tanat kovový otvírák na láhve
  Cena od 15,00 Kč /jednotka
 15. Sacacorchos malbec de metal con impresión vista 1
  kovová vývrtka malbec
  Cena od 15,25 Kč /jednotka
Nastavit sestupně

22 položek

Reklamní vývrtky jsou hvězdným dárkem mezi restauracemi, bary, vinařstvími a gurmánskými kluby. Pomozte svým klientům otevřít jejich nejlepší lahve vína díky vaší personalizované vývrtce

Vlastní vývrtka pro zákazníky


Personalizovaná vývrtka pro klienty je ideálním dárkem s lahví vína, váš klient bude více než vděčný a pomůže vytvořit dobrý vztah. Tento otvírák ho udrží ve vaší kuchyňské zásuvce a pokaždé, když otevřete, si zapamatuje vaši značku

Vývrtka s vaším logem nebo firemním designem


Otvíráky na vývrtky s vaším logem nebo firemním designem pomáhají zákazníkovi udržet si jméno společnosti. Když je překvapí jeho design, půjdou se podívat na značku nebo kde byla zakoupena a uvidí, že se hodí k vaší značce a vašemu designu, další originální způsob, jak upoutat pozornost reklamním dárkem.

Často kladené otázky týkající se Vývrtka

Jaké modely personalizovaných vývrtek existují?

1. Číšnická vývrtka Číšnické vývrtky – také známé jako klíče na víno – jsou standardním nástrojem volby pro většinu podniků. Nabízejí perfektní kombinaci cenové dostupnosti, kompaktní velikosti a funkčnosti a jsou považovány za nejstarší způsob, jak otevřít láhev vína. 2. Kapesní vývrtka Kapesní vývrtky mají kompaktní velikost, která je ideální pro nošení v zástěře nebo kapsách u kalhot. Mnoho kapesních vývrtek obsahuje kryt, který zabraňuje tomu, aby vývrtka pronikla látkou nebo kapsami. Wing Corkscrew Křídlové, neboli okřídlené, vývrtky jsou oblíbenou volbou pro extrakci syntetického korku díky jejich snadnému použití. Navíc je lze použít na korkové zátky všech velikostí pro větší univerzálnost. Elektrická vývrtka Elektrické vývrtky jsou nejjednodušší způsob, jak otevřít láhve vína. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem usnadňuje každému otevřít láhev vína. 5. Páková vývrtka Pákové vývrtky si rychle získávají oblibu díky snadnému použití. Většina pákových vývrtek vyžaduje pouze dva pohyby, jeden dopředu, při kterém se červ zasune do korku, a druhý, který jemně vytáhne korek z láhve.

Na co si dát pozor při nákupu personalizované vývrtky?

Snadné použití: Ručním zatlačením rukojeti vývrtky z nerezové oceli do zátky na víno První věcí, kterou je třeba zvážit při nákupu vývrtky nebo otvíráku, je její snadné použití. kapsa nebo číšnická vývrtka. Velikost: Menší vývrtky, jako jsou číšnické a kapesní zátky, jsou skvělou volbou pro personál na cestách Typ korku: Různé typy vývrtek jsou skvělé pro extrakci různých druhů korku. Pro začátek existují dva typy korku na víno: syntetický a přírodní.

Co je to vývrtka?

Tradičně jsou vývrtky známé jako nástroje pro odstraňování korků z lahví, ale může jich být mnohem více. Vývrtky, které jsou zjevně základním barovým nástrojem pro milovníky vína, mohou obsahovat vestavěné čepele, otvíráky a další funkce, které usnadňují podávání koktejlů. Každý správný barman by také měl mít po ruce vývrtku nebo otvírák na víno, ať už patříte k milovníkům vína nebo ne, aby mohl své hosty obsloužit.