CZK

Levná reklamní dotyková ukazovátka

Filtrovat  
Kategorie  
Colores  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 2
Envio  
0
Naše doporučeníNaše doporučení
 1. Ekologické
  RECYTOUCH Kuličkové pero
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 2. dotyková pera topen
  Cena od 4,43 Kč /jednotka
Všechny produkty kategorie
Nastavit sestupně

Produkty 1-36 z 88

Stránka
 1. Ekologické Doporučené stránky
  RECYTOUCH Kuličkové pero
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 2. RIOTOUCH Rio Touch Color Stylus Kuličko
  Cena od 3,20 Kč /jednotka
 3. NEILO TOUCH Kuličkové pero
  Cena od 5,16 Kč /jednotka
 4. NEILO CLEAN Antibakteriální pero a stylus
  Cena od 5,90 Kč /jednotka
 5. NEGRITO Hilníkové pero se stylusem
  Cena od 6,97 Kč /jednotka
 6. Kuličkové pero Rulets
  Cena od 0,98 Kč /jednotka
 7. dotyková pera haspor
  Cena od 1,48 Kč /jednotka
 8. Kovová dotyková pera Rondex
  Cena od 1,97 Kč /jednotka
 9. dotyková pera naitel
  Cena od 1,97 Kč /jednotka
 10. dotyková pera nilf
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 11. Ekologické
  Ekologický karton než dotyková pera
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 12. sagursilver dotyková pera
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 13. Dotyková ukazovací pera Zalem
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 14. Stylusové pero Tesku
  Cena od 2,21 Kč /jednotka
 15. dotyková pera motul
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 16. dotyková pera lovit
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 17. dotyková pera miclas
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 18. Vamux Stylus Pen
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 19. ukazovátko
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 20. Bolígrafos puntero táctil sagur con logo vista 1
  dotyková pera sagur
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 21. ukazovátko
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 22. Kostner Stylus Pen
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 23. sagurwhite dotyková stylusová pera
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 24. Dotykové pero Balty
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 25. dotyková pera lombys
  Cena od 2,46 Kč /jednotka
 26. Barrox dotyková stylusová pera
  Cena od 2,70 Kč /jednotka
 27. Sýrie kuličkové pero
  Cena od 3,20 Kč /jednotka
 28. Bolígrafos puntero táctil heban con impresión vista 1
  dotyková pera heban
  Cena od 3,44 Kč /jednotka
 29. Ukazovátko Alzar
  Cena od 3,69 Kč /jednotka
 30. dotyková pera verne
  Cena od 3,69 Kč /jednotka
 31. Otočné ukazovátko
  Cena od 3,93 Kč /jednotka
 32. Kuličkové pero s podsvíceným logem
  Cena od 4,18 Kč /jednotka
 33. Doporučené stránky
  dotyková pera topen
  Cena od 4,43 Kč /jednotka
 34. Stylusové pero Parlex
  Cena od 4,43 Kč /jednotka
Nastavit sestupně

Produkty 1-36 z 88

Stránka
Technologie tu zůstane, je to realita. Proto naše personalizovaná pera s dotykovým ukazovátkem jsou to, co jste hledali. Užijte si dualitu psaní na papír a psaní na tabletu nebo mobilu se stejným psacím příslušenstvím. Pero s dotykovým ukazovátkem je možná jedním z nejpraktičtějších předmětů. nejpohodlnějším a nejhygieničtějším způsobem kontrolujte poštu na svém zařízení a zapisujte si do agendy fyzické poznámky. Dotyková pera Garrampa jsou pro vás: antibakteriální, s pouzdrem, v různých barvách, metalická nebo dokonce s odpovídajícím USB.  Najděte svůj model zde, mezi všemi našimi levnými reklamními pery s dotykovým ukazovátkem.

Dotyková pera s vytištěným logem


Pera s hmatovým ukazovátkem jsou nezbytným prvkem na kongresech, veletrzích a samozřejmě v kanceláři. Tento typ pera s hmatovou gumou se stal velmi žádaným nástrojem jak mezi dělníky, tak mezi běžnými uživatelé, kteří surfují na internetu a potřebují v tuto chvíli udělat anotaci. Proto vám od společnosti Garrampa ukazujeme všechna naše levná reklamní dotyková pera. Optimální způsob, jak dát dva produkty v jeden , díky čemuž vaši zákazníci promění tuto položku s vaším logem na každodenní nezbytnost. Zjistěte, jak spojit digitální s jedním z našich personalizovaných per, prostřednictvím naší široké řady dotykových per pro tablety. Nejlepší způsob, jak usnadnit přesnou práci na našich dotykových obrazovkách.

Reklamní pera na tablety


Nejprve je třeba poznamenat, že pera s dotykovým ukazovátkem nepoškrábou obrazovku elektronických zařízení; Tyto typy kotců jej naopak při používání chrání. Stávají se tak jedním z nejlepších možných dárků pro přátele a další známé. Pokud vás například napadlo zadat objednávku levných reklamních dotykových per pro propagační účely, dostali jste skvělý nápad. Tato pera budou chlubit vaše logo a váš kontakt pomocí techniky sítotisku. Na co čekáte, až se vám ozveme? Najděte si své kovové, kartonové nebo plastové pero.  U společnosti Garrampa si můžete vybrat materiál, který nejlépe odpovídá image vaší značky. Darujte nyní nejuniverzálnější pero na trhu, se kterým jistě uspějete.

Často kladené otázky týkající se Dotyková ukazovátka

Proč darovat personalizovaná pera s dotykovou obrazovkou?

Personalizovaná dotyková pera jsou speciální reklamní pera, která mají na hlavě nebo špičce gumovou podložku zvanou „dotykové ukazovátko“. Tento gumový dotyk umožňuje interakci s dotykovými obrazovkami tabletů, počítačů a chytrých telefonů. Proto mají uživatelská pera s dotykovou obrazovkou dvojí funkci. Věříme, že se nemýlíme, když řekneme, že tato pera jsou zaměřena na všechny typy lidí. A je to tím, že každý má, aniž bychom zacházeli dále, chytrý telefon. Kombinace klasického pera pro psaní s užitečností dotykového bodu pro elektronická zařízení je proto nepochybně vítěznou kombinací. Nakonec je třeba poznamenat, že jelikož se jedná o inovativní a technologická propagační pera ; Naše levná reklamní dotyková ukazovátka jsou všemi vysoce ceněna a při dodání zákazníkům mají větší dopad. Tato pera, jako obchodní dárek, jsou nejlepší.

Z jakých materiálů je personalizované dotykové pero vyrobeno?

Nejdůležitější vlastností těchto reklamních per je jejich dotykový panel : část, kterou lze přizpůsobit jakémukoli typu pera. Pokud se podíváte do našeho katalogu, uvidíte, že v této kategorii máte pera z hliníku, plastu, recyklované lepenky, kraftového papíru a dokonce i bambusu. Tímto způsobem můžete tužka na obrazovku aniž byste se museli vzdát materiálu, který vás nejvíce zajímá. Reklamní pero pro personalizaci vašeho loga, které vám pomůže co nejlépe popsat propagační zprávu, kterou chcete sdělit svému publiku. Pokud se vaše společnost věrně zavázala k udržitelnosti, nabízíme vám Ekologická komerční pera . Také, pokud hledáte elegantní obrázek; naše stylová a sofistikovaná vysoce kvalitní pera na míru jsou pro vás. I když máme také širokou škálu jednoduchých a levných reklamních per.

Kdy je lepší dát dotykovým perům reklamní nádech?

Pera s logem a dotykovým ukazovátkem jsou trendem. Tyto typy personalizovaných per umožňují agilní interakci se zařízeními s dotykovou obrazovkou, přičemž jsou stále oblíbeným firemním dárkem, který se přizpůsobí různým typům situací.  Tento typ reklamního dárku je ideální pro distribuci na akcích všeho druhu: sjezdy, kongresy, besedy, dny otevřených dveří na školách a univerzitách... Také pokud přidáte některý z naše personalizované notebooky , kombinace je perfektní. Účastníci těchto akcí si budou moci dělat poznámky, aniž by si museli cokoli nosit z domova. Stejně tak, jak jsme již zmínili, naše propisky s logem společnosti jsou nezbytností v každé kanceláři. Nejen jako dárek zákazníkům, ale i samotní zaměstnanci budou moci tato pera s logem využívat při svých každodenních činnostech.

Jak si přizpůsobit dotykové pero?

Pro personalizaci vašich komerčních per na Garrampě máte k dispozici 3 různé tiskové techniky (právě teď vám je vysvětlíme). Předtím je však třeba vzít v úvahu, že ne všechny tiskové techniky jsou dostupné pro všechny modely, protože závisí na fyzikálních vlastnostech pera.Především najdeme sítotisk . Sítotisková pera jsou tištěna pomocí této klasické a levné tiskové techniky, která se používá k personalizaci mnoha reklamních předmětů. Sítotisk umožňuje zapuštění loga podél těla reklamního pera dle vlastního výběru, můžete přidat až 4 přímé barvy! Na druhou stranu variantou sítotisku je kruhový sítotisk, který umožňuje 360º monochromatický tisk, který obepíná tělo pera. Tato technika je velmi užitečná pro loga, která by byla sotva viditelná, pokud by byla upravena pro vertikální tisk. A konečně u modelů do dřeva a hliníku je tu možnost laserového gravírování. Nejnovější technologie, která nabízí elegantnější a odolnější profesionální povrchovou úpravu.