CZK

Levné technické mikiny na zakázku

Filtrovat  
Kategorie  
Genero  
Colores  
Marca  
 1. ROLY 1
 2. Proact 13
Envio  
Talla  
5-6
7-8
11-12
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
0
Nastavit sestupně

20 položek

 1. Technické bavlněné mikiny roly seul
  Cena od 4,92 Kč /jednotka
 2. Chlapecké technické mikiny kroby z polyesteru
  Cena od 109,67 Kč /jednotka
 3. Technické mikiny Klusten polyester
  Cena od 120,49 Kč /jednotka
 4. Kroby polyesterové technické mikiny
  Cena od 121,47 Kč /jednotka
 5. technické mikiny theon boy z polyesteru
  Cena od 143,85 Kč /jednotka
 6. Technické mikiny Theon z polyesteru
  Cena od 153,44 Kč /jednotka
 7. Dětská polyesterová mikina
  Cena od 6,73 Kč /jednotka
 8. Polyesterová mikina
  Cena od 7,98 Kč /jednotka
 9. DĚTSKÁ MIKINA DO DEŠTĚ Dlouhý rukáv
  Cena od 9,52 Kč /jednotka
 10. MIKINA DO DEŠTĚ PRO DOSPĚLÉ Dlouhý rukáv
  Cena od 11,39 Kč /jednotka
 11. Dvoubarevná bunda se zipem a unisex kapucí
  Cena od 14,32 Kč /jednotka
Nastavit sestupně

20 položek

Levné zakázkové technické mikiny nabízejí maximální pohodlí a umožňují s tímto typem zakázkových sportovních mikin provádět veškeré pohyby při sportovní aktivitě.  Najděte v této sekci svou technickou mikinu pro muže nebo ženy a máme také unisex modely. Sportujte v zimě s pomocí Garrampa. Naše technické mikiny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, a proto jsou ideální pro outdoorové sporty.  Vyberte si svou technickou větrovkovou mikinu nebo naše modely levných personalizovaných technických mikin s kapucí a šňůrkou. Ta poslouží k přizpůsobení kapuce vaší hlavě. Chcete-li mít ruce v teple, doporučujeme mikinu s klokaní kapsou nebo technické běžecké mikiny s elastickými rukávy, abyste se vyhnuli chladu.  Vyberte si pohodlí, které nabízejí přizpůsobitelné technické mikiny Garrampa také v dětských modelech.

Sportovní mikiny pro muže, ženy i děti


Pro sportovní kluby, tělocvičny, sportovní haly, týmy ... naše sportovní mikiny pro muže, ženy i děti jsou ideální. Vždy noste barvy svého týmu na hřišti i mimo něj a zůstaňte v teple a pohodlí v chladnějších měsících.Naše nabídka technických mikin pro ženy, muže a děti vám umožňuje dodat logu oddílu jednotnost, pro to je ideální na tréninky nebo po zápasech.  Nechte celý svůj tým nosit stejnou personalizovanou sportovní mikinu s vaším erbem , sponzory a jmény hráčů. Na druhou stranu nabízíme naše levné personalizované technické mikiny pro jiné typy sportovních akcí. Například: je to senzační dárek na letní tábor. A, obvykle umístěné v horách, budou mikiny vaším nejpohodlnějším a nejpraktičtějším oblečením na kempování. V Garrampě vám chceme nabídnout jen to nejlepší. Levné personalizované technické mikiny, které navíc za neuvěřitelné ceny , vynikají také svou kvalitou. Z tohoto důvodu je vyrábíme z polyesteru nebo bavlny; vše bude záležet na typu zakázkové technické mikiny.

Sportovní mikiny s prodyšným materiálem


Pokud jste nadšení pro sport a jste součástí klubu nebo týmu, doporučujeme vám použít naše sportovní mikiny s prodyšným materiálem: nejlepší levné personalizované technické mikiny. Je to ten pravý oděv pro většinu sportovců náročný.  Odvod potu tohoto typu pánských a dámských mikin poskytuje maximální pohodlí. Snížíte pot a udržíte stálou tělesnou teplotu, což vás ušetří nachlazení. Ideální pro jakýkoli druh sportu , naše technické mikiny žádají běžci, fotbalisté nebo horolezci; mezi ostatními. Vyberte si mikinu s kapucí i bez, ve formátu bundy nebo s kapsami. Objevte online katalog Garrampa a najděte svou technickou mikinu mezi všemi našimi levnými sportovními mikinami.